×

هشدار

JFolder: :فایلها: مسیر یک پوشه نیست. مسیر: /var/www/vhosts/khazareurasia.ir/httpdocs/images/IFTF2017

×

توجه

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/IFTF2017

iftf.jpg

 

 

پاویون ایران

نمایشگاه IFTF  هلند از جمله نمایشگاهـهای معتبر بین المللی در زمینه گل و گیاه و باغبانی می باشد که هشتمین دوره این نمایشگاه از 8 الی 10 نوامبر 2017 برابر با 17 لغایت 19آبان سال 1396 در منطقه وایت هاوزن هلند با حضور 254 شرکت از 45 کشور جهان در فضایی بالغ بر 19000 مترمربع برگزار شد که مورد بازدید 27354 نفر از 123 ملیت مختلف قرار گرفت.

این نمایشگاه توسط شرکت هلندی HPP برپا می شود که در حال حاضر با همکاری شرکت نمایشگاهی خزر اوراسیا نمایشگاه "ایران سبز"را هر ساله در ایران برگزار می کنند.

امسال نمایشگاه  IFTFبرای صنعت گل و گیاه کشور ویژگی خاصی داشت، شرکت نمایشگاهی خزراوراسیا با مشارکت تعدادی از تولیدکنندگان گل و گیاه نسبت به تشکیل پاویون گل و گیاه و باغبانی ایران اقدام نمود که مورد استقبال دست اندرکاران این بخش، از کشورهای مختلف جهان قرار گرفت و علی رغم آنکه اولین حضور ایران در یک نمایشگاه معتبر اروپایی محسوب می شد، ولیکن گام محکمی بود که در مهد گل و گیاه جهان برداشته شد.